טיפול באומנות בשרון

חיפשת מטפלים מומלצים באומנות באזור השרון?
הגעת למקום הנכון.

טיפול באומנות בשרון איור

תרפיה באומנות בשרון

רשימת המטפלים שלנו כוללת מטפלים שעובדים בערים ובאזורים שונים בישראל, ונבנתה במיוחד באופן זה בשביל לספק שירות לכל מי שמעוניינים בתרפיה באומנות. כמובן שתוכלו למצוא ברשימה גם מטפלים מעולים שעובדים באזור השרון.

מדובר באנשי מקצוע מעולים, שעברו הכשרה וצברו ניסיון רב בטיפול באומנות, ויוכלו להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר. אתם מוזמנים לבדוק את הרשימה ולהגיע לאיש או לאשת המקצוע המתאימים לכם ביותר.

כיצד לבחור מטפל או מטפלת באומנות בשרון?

אנחנו יודעים מתוך ניסיון רב-שנים כמה זה חשוב לבחור את המטפל או המטפלת המתאימים והמדויקים ביותר. אנחנו נוהגים לומר שהמטפל הטוב ביותר הוא זה שמתאים למטופל. להלן מספר קריטריונים בהם חשוב להתחשב בתהליך בחירת המטפל:

התמחות על פי שכבת גיל – מטפלים באומנות ולמעשה מטפלים מכל הסוגים מתמחים לרוב בעבודה עם שכבת גיל מסוימת – כמו ילדים, נוער ומבוגרים. אם מדובר בטיפול בילד – כדאי לבחור במטפל שמתמחה בעבודה עם ילדים, והדבר נכון באותה המידה גם לטיפול בנוער וטיפול במבוגרים.

התמחות על פי סוג וטכניקת הטיפול – מטפלים באומנות משתמשים בטכניקות שונות במרוצת התהליך הטיפולי, כמו למשל דרמה, ציור, פיסול, צילום, תנועה ומחול – ועוד. אם אתם מעוניינים בטכניקה אומנותית ויצירתית ספציפית, כדאי לבחור במטפלת באומנות שמשתמשת בה.

התמחות לפי בעיה רגשית – קריטריון נוסף המבדיל בין מטפלים באומנות הוא סוג הבעיה הרגשית שבטיפולה הם מתמחים. חלקם מטפלים במגוון רחב של סוגיות רגשיות, וחלקם מטפלים בבעיה ספציפית, כמו למשל טיפול באומנות בחרדה או טיפול באומנות בדיכאון. גם בסוגיה זאת חשוב להתחשב בתהליך הבחירה.

מטפלים באומנות באזור השרון

מטפלים באומנות הם אנשי מקצוע שהשלימו מסלול מקצועי של לימודי טיפול באומנות, שאורך 2 או 3 שנים. למסלולים אלו מתקבלים אנשי מקצוע מעולמות הטיפול, החינוך והפסיכולוגיה, כמו פסיכולוגים, מטפלים רגשיים, פסיכותרפיסטים ועובדים סוציאליים. למסלולים מסוימים ניתן להתקבל באמצעות ניסיון מעשי רב בעולם האומנות, אך במצבים אלו יש להשלים גם קורסים בפסיכולוגיה ובפסיכותרפיה בנוסף ללימודי טיפול באומנות.

ברשימת המטפלים של המדריך הישראלי לטיפול באומנות תמצאו רק מטפלים מעולים, מוסמכים ומנוסים. הם עובדים עם טכניקות שונות ומתמחים בעבודה עם שכבות גיל שונות. אתם מוזמנים לבדוק את הרשימה ולמצוא מטפלים מעולים גם באזור השרון.