טיפול באומנות ברעננה

חיפשת מטפלים באומנות או מטפלות באומנות בעיר רעננה?
הגעת למקום הנכון.

טיפול באומנות ברעננה איור

תרפיה באומנות ברעננה

מחפשים מטפלים מעולים באומנות ברעננה? המדריך הישראלי לטיפול באומנות כאן בשביל לספק לכם מידע בנוגע למטפלים הטובים בישראל. הם מחולקים לפי קריטריונים שונים, לרבות על פי עיר, ואת כולם תמצאו ברשימת המטפלים שלנו – כולל מטפלים ברעננה.

כל מטפל באומנות שנמצא ברשימה נבחר ונבדק על-ידינו באופן אישי, כך שאנחנו עומדים מאחורי כל אחד מאנשי המקצוע המופיעים בה, ובטוחים שהם יעניקו לכם אבחון מדויק וטיפול עוד יותר מדויק.

כיצד לבחור מטפלים באומנות ברעננה?

טיפול רגשי הוא כמו טנגו, והוא מצריך שיתוף פעולה וכימיה בין המטפל למטופל. לשם כך יש להתחיל בלבחור את המטפלת המתאימה לכם ביותר. כיצד עושים זאת? מחליטים גם לפי הפרמטרים הבאים:

התמחות לפי שכבת גיל – מטפלים באומנות עובדים בשגרה עם ילדים, ילדים בגיל הרך, נוער או מבוגרים וקשישים. זה לא במקרה – יש הבדלים בטיפול המעשי בכל שכבת גיל, ולכן יש לבחור מטפלים שמתמחים בעבודה עם שכבת הגיל שאליה אתם משתייכים.

התמחות לפי בעיה רגשית – רבות הן הבעיות הרגשיות איתן ניתן להתמודד – חרדה, התמכרויות, משברי חיים, OCD, פוביות, טראומות מהעבר, דיכאון – ועוד. כשאתם באים לבחור מטפלת באומנות, כדאי לוודא שהיא בעלת ניסיון רב בטיפול בסוגיה הספציפית שאיתה אתם מתמודדים.

התמחות לפי סוג וטכניקת טיפול – אם אתם מחפשים טיפול בדרמה – כדאי לבחור במטפל שמתמחה בכך. אם אתם מחפשים טיפול בציור – כדאי לבחור במטפל שמתמחה בכך. מטפלים מתחלקים גם לפי סוג וטכניקת הטיפול שלהם, ולעיתים הם מתמחים במספר טכניקות. זהו פרמטר נוסף שכדאי לקחת בחשבון.

מטפלת באומנות ברעננה | מטפל באומנות ברעננה

אמנם אין רגולציה רשמית בתחום, אך על מנת לטפל באומנות, יש להיות בעל רקע אקדמי רלוונטי או ניסיון פרקטי משמעותי בעולם האומנות, ולהשלים בנוסף מסלול בן 2 או 3 שנים בטיפול באמנות. מי שלא עברו את הדרך הזאת – אינם מטפלים באומנות מן המניין.

כל המטפלים ברשימת המטפלים שלנו הם מטפלים שהשלימו מסלול הכשרה מלא למטפלים באומנות, יש להם ניסיון מהותי והם מקבלים מטופלים יום-יום. אתם מוזמנים לבדוק את הרשימה ולבחור במטפל שמצא את החן הרב ביותר בעיניכם.