טיפול באומנות בפתח תקווה

חיפשת מטפלים מומלצים באומנות בעיר פתח תקווה?
הגעת למקום הנכון.

טיפול באומנות בפתח תקווה איור

תרפיה באומנות בפתח תקווה

כשהכנו את רשימת המטפלים שלנו, דאגנו שהיא תכלול מטפלים מעולים באומנות שעובדים בערים רבות בישראל, כך שכל אחד יוכל למצוא מטפל שמטפל בסמוך אל מקום המגורים שלו. אם אתם מחפשים מטפלים באומנות בפתח תקווה, תוכלו למצוא גם אותם ברשימה, שמחולקת בנוסף גם על פי קריטריון של שכבת גיל – ילדים, מתבגרים ומבוגרים.

כדאי לבחור במטפל שעובד בסמוך אליכם, בשביל לחסוך זמן ומאמץ נסיעה, ובנוסף לבחור במטפל שמטפל בשכבת הגיל שלכם, כך שההתאמה שלו אליכם ואל הבעיה אותה אתם רוצים לפתור תהיה אידיאלית.

כיצד לבחור מטפל או מטפלת באומנות בפתח תקווה?

עם השנים צברנו ניסיון רב בעבודה עם מטפלים באומנות, לכן אנחנו יודעים אילו פרמטרים הם בעלי משמעות גדולה בעת בחירת המטפלת המתאימה לכם. להלן מספר פרמטרים שכאלו:

ניסיון מקצועי – חשוב לבדוק עם אילו מטופלים עובדת המטפלת מבחינת שכבת גיל ומבחינת סוג הבעיות בהן היא מנוסה בטיפול – הפרעות חרדה, דיכאון, פוביות, חוויות טראומטיות, משברי חיים, ביטחון עצמי נמוך – וכו'.

סוג וטכניקת הטיפול – מטפלים מסוימים מעניקים טיפול המתבסס על טכניקה אומנותית ויצירתית ספציפית, כמו מחול, תנועה, דרמה – ועוד, וחלקם עושים שימוש במגוון טכניקות של אומנות חזותית. אם קוסם לכם לקבל טיפול בטכניקה ספציפית, כדאי לשקול כל מטפל בהתאם לכך.

שכבת גיל – עבודה עם ילדים שונה מעבודה עם מתבגרים וזאת שונה מעבודה עם מבוגרים במספר מובנים: עבודה עם שכבות גיל שונות מצריכה תכונות אופי שונות מהמטפלת באומנות, התקשורת בין המטפלת למטופל שונה, ובנוסף גם הבעיות הרגשיות פעמים רבות משתנות בהתאם לשכבת הגיל אליה משתייך המטופל, לכן חשוב לבחור מטפלים שעובדים בשגרה עם שכבת הגיל שלכם.

מטפלים באומנות בעיר פתח תקווה

מטפלים באומנות הם אנשי מקצוע שהשלימו מסלול לימודים מלא בן 2 או 3 שנים בטיפול באומנות. רק אנשים אלו מוכשרים להעניק תרפיה באומנות. רובם בעלי תואר ראשון קודם, שמהווה תנאי קבלה למסלול, ומיעוטם מגיעים עם רקע וניסיון משמעותי בעולם האומנות. כמובן שלכל מוסד לימודים תנאי קבלה ספציפיים משלו.

ברשימת המטפלים של המדריך הישראלי לטיפול באומנות תמצאו רק מטפלים מוסמכים, מוכשרים ומעולים, שעובדים עם טכניקות שונות של אומנות, הבעה ויצירה, שמטפלים בבעיות רגשיות שונות, שיש להם ניסיון בעבודה עם שכבות גיל שונות ושעובדים במיקומים שונים בישראל.