טיפול באומנות בירושלים

חיפשת מטפלים מומלצים באומנות בעיר ירושלים?
הגעת למקום הנכון.

טיפול באומנות בירושלים איור

תרפיה באומנות בירושלים

צוות המדריך הישראלי לטיפול באומנות הכין לכם רשימת מטפלים באומנות העובדים בערים שונות בישראל, לרבות כמובן בעיר ירושלים. כל אחד מהמטפלים ברשימה הוא מטפל מוסמך ובעל ניסיון במתן טיפול באמצעות טכניקות שונות של אמנות, הבעה ויצירה.

טיפול באומנות הוא טיפול ייחודי וצבעוני בנוף, שמאפשר למטופלים להביע את עצמם בדרכים עקיפות, ללמוד על עצמם רבות, לרכוש ביטחון עצמי, לשפר את המודעות העצמית, לסגל לעצמם דרכי התמודדות ולחיות חיים מאוזנים ושלווים יותר.

כיצד לבחור מטפל או מטפלת באומנות בירושלים?

האם הטיפול שלכם ינחל הצלחה? הסיכויים הרבה יותר גבוהים במידה ותשקיעו בבחירת המטפלת המתאימה לכם. הפרמטרים הבאים הם כאלו שאנו ממליצים לכם לקחת בחשבון בתהליך הבחירה:

טכניקת וסוג הטיפול – מטפלת באומנות עשויה להתמחות בטכניקה ספציפית, כמו פסיכודרמה, מחול, צילום או תנועה, או לחילופין במגוון טכניקות של טיפול באומנות. אם אתם מחפשים טכניקה ספציפית, כדאי לתת לסוגיה הזאת מענה מדויק.

התמחות לפי שכבת גיל – מטפלים רגשיים נחלקים לרוב על פי שכבת הגיל איתה הם עובדים – ילדים, בני נוער ומבוגרים וקשישים. אם אתם מחפשים טיפול לילדכם, חשוב לבחור במטפל באומנות שמתמחה בעבודה עם ילדים. אם אתם מחפשים טיפול עבור אדם מבוגר, חשוב לבחור במטפל באומנות שמתמחה בעבודה עם מבוגרים.

שיטת הטיפול – טיפול באומנות נערך לרוב בקליניקה הפרטית של המטפל, משמע במסגרת טיפול פרטני, אך טיפול בהבעה ויצירה יכול להתבצע גם בשיטה של טיפול קבוצתי, טיפול זוגי וטיפול משפחתי. זהו פרמטר נוסף שכדאי להתחשב בו בתהליך הבחירה.

מטפלים באומנות בעיר ירושלים

למרות שם המקצוע, מטפל רגשי באומנות אינו בהכרח אדם בעל קשר ישיר לעולם האומנויות ואינו בהכרח אמן בעצמו. למעשה, פעמים רבות מדובר באנשי מקצוע כגון פסיכולוגים, מטפלים רגשיים, עובדים סוציאליים ויועצים חינוכיים, שעברו 2 או 3 שנות הכשרה ספציפיות בטיפול באמנות.

במהלך הלימודים הם למדו כיצד ליצור קשר עם המטופלים, כיצד לפענח ולנתח יצירות, כיצד לטפל באמצעות כלים אמנותיים – ועוד. אתם מוזמנים לעיין ברשימת המטפלים שלנו, הכוללת מטפלים מוכשרים, מוסמכים ומנוסים בתרפיה באומנות, ולבחור את המתאים או המתאימה לכם ביותר.