טיפול באומנות בירושלים

חיפשת מטפלים רגשיים בהבעה ויצירה מומלצים שמציעים טיפול רגשי באומנות בעיר ירושלים?
הגעת למקום הנכון.

טיפול באומנות בירושלים איור

תרפיה באומנות היא טיפול רגשי ייחודי וצבעוני בירושלים

צוות המדריך הישראלי לטיפול באומנות הכין לכם רשימת מטפלים באומנות העובדים בערים שונות בישראל, לרבות כמובן בעיר ירושלים. כל אחד ואחת מהמטפלים הרגשיים ברשימה הם מטפלים מוסמכים ובעלי ניסיון במתן טיפול רגשי באמצעות טכניקות שונות של אמנות, הבעה ויצירה.

טיפול באומנות הוא טיפול ייחודי וצבעוני בנוף, שמאפשר למטופלים להביע את עצמם בדרכים עקיפות, ללמוד על עצמם רבות, לרכוש ביטחון עצמי, לשפר את המודעות העצמית, לסגל לעצמם דרכי התמודדות ולחיות חיים מאוזנים ושלווים יותר.

כיצד לבחור מטפל או מטפלת באומנות שמתאימים בדיוק לכם בירושלים?

האם הטיפול הרגשי שלכם ינחל הצלחה? הסיכויים הרבה יותר גבוהים במידה ותשקיעו בבחירת המטפל או המטפלת המתאימים לכם. הפרמטרים הבאים הם כאלו שאנו ממליצים לכם לקחת בחשבון בתהליך הבחירה:

טכניקת וסוג הטיפול – מטפלים בהבעה ויצירה עשויים להתמחות בטכניקה ספציפית, כמו פסיכודרמה, מחול, צילום או תנועה, או לחילופין במגוון טכניקות של טיפול באומנות בירושלים. אם אתם מחפשים טכניקה ספציפית, כדאי לתת לסוגיה הזאת מענה מדויק.

התמחות לפי שכבת גיל – מטפלים רגשיים נחלקים לרוב על פי שכבת הגיל איתה הם עובדים – ילדים, בני נוער ומבוגרים וקשישים. אם אתם מחפשים טיפול בהבעה ויצירה בירושלים לילדכם, חשוב לבחור במטפל באומנות שמתמחה בעבודה עם ילדים. אם אתם מחפשים טיפול רגשי עבור אדם מבוגר, חשוב לבחור במטפל באומנות שמתמחה בעבודה עם מבוגרים.

שיטת הטיפול – טיפול רגשי בירושלים נערך לרוב בקליניקה הפרטית של המטפל או המטפלת, משמע במסגרת טיפול פרטני, אך טיפול בהבעה ויצירה יכול להתבצע גם בשיטה של טיפול קבוצתי, טיפול זוגי וטיפול משפחתי. זהו פרמטר נוסף שכדאי להתחשב בו בתהליך הבחירה.

טיפול באומנות בירושלים תמונה

מטפלים באומנות בעיר ירושלים אינם בהכרח אמנים בעצמם

למרות שם המקצוע, מטפלים באומנות אינם בהכרח אנשים בעלי קשר ישיר לעולם האומנויות ואינם בהכרח אמנים בעצמם. למעשה, פעמים רבות מדובר באנשי מקצוע כגון פסיכולוגים, מטפלים רגשיים, עובדים סוציאליים ויועצים חינוכיים, שעברו 2 או 3 שנות הכשרה ספציפיות בטיפול בהבעה ויצירה.

במהלך הלימודים הם למדו כיצד ליצור קשר עם המטופלים, כיצד לפענח ולנתח יצירות, כיצד לטפל באמצעות כלים אמנותיים – ועוד. אתם מוזמנים לעיין ברשימת המטפלים המומלצים שלנו בעיר ירושלים, הכוללת מטפלים רגשיים מוכשרים, מוסמכים ומנוסים בטיפול באומנות, ולבחור את המתאים או המתאימה לכם ביותר.