טיפול באומנות בחיפה

חיפשת מטפלים באומנות או מטפלות באומנות בעיר חיפה?
הגעת למקום הנכון.

טיפול באומנות בחיפה איור

תרפיה באומנות בחיפה

טיפול באומנות הוא אחד מהטיפולים המיוחדים בעולם הפסיכולוגיה והפסיכותרפיה. הוא משתמש בטכניקות של אומנות ויצירה בשביל לאפשר למטופל להשתחרר, להירגע, לפתח ביטחון עצמי, לרכוש כלים להתמודדות עם קשיים ולהביע את עצמו באופן סמלי.

הכנו לכם רשימת מטפלים מצוינת, שמעניקים סוגים שונים של תרפיה באומנות, ויוכלו לספק לכם את הטיפול הטוב ביותר בתחום. הרשימה מחולקת לפי ערים שונות בישראל, וכוללת גם מטפלים באומנות שמטפלים בעיר חיפה.

כיצד לבחור מטפלים באומנות בחיפה?

הבחירה במטפל באומנות הנכון עבורכם היא קריטית בכל הקשור לסיכויי ההצלחה של הטיפול, לכן חשוב להשקיע בתהליך הביצוע שלה. בחינת הפרמטרים הבאים תעזור לכם לעשות בחירה נכונה ומושכלת:

התמחות טיפולית – כל מטפלת באומנות מתמחה בטיפול בהפרעות וסוגיות רגשיות מסוג אחר. אם אתם מתמודדים עם חרדה – תבחרו במטפלת שמתמחה בטיפול בחרדה. אם אתם מתמודדים עם משבר חיים או אובדן – תבחרו במטפלת שמתמחה בטיפול במשברים – וכו'.

רקע וניסיון – למטפלים באומנות יש רקע שונה. חלקם באים מעולמות האומנות וחלקם באים מעולמות הפסיכולוגיה, החינוך והטיפול. גם רמת הניסיון המקצועי שלהם כמטפלים באומנות משתנה, ומומלץ לקחת זאת בחשבון.

שכבת גיל – יש הבדל בין מטפלים באומנות בילדים, מטפלים באומנות במתבגרים ומטפלים באומנות במבוגרים, וזה נכון למעשה לכל סוגי הטיפול הרגשי. קריטי מאוד לבחור במטפלת בעלת ניסיון בעבודה עם שכבת הגיל הרלוונטית עבורכם, וזאת לצורך יצירת התאמה בינה לביניכם ובינה לבין סוג הבעיה שאיתה אתם מתמודדים.

מטפלת באומנות בחיפה | מטפל באומנות בחיפה

מטפלים באומנות הם אנשי מקצוע שהשלימו תואר ראשון + לימודי תעודה או תואר שני בטיפול באמנות. חשוב לוודא שאיש המקצוע שבו אתם בוחרים אכן מוסמך ומוכשר לעבוד כמטפל באומנות. ישנם גם קורסים קצרים יותר, שהם בגדר קורסי העשרה בלבד, ואינם מכשירים מטפלים.

ברשימת המטפלים שלנו תמצאו אך ורק מטפלים מוסמכים, מוכשרים ומנוסים בטיפול באומנות ובטיפול בהבעה ויצירה, כך שהבחירה בהם היא מלכתחילה טובה – רק חשוב לבחור במטפלת המתאימה ביותר עבור הצרכים המסוימים שלכם. שיהיה בהצלחה!